| deeli a întrebat:

Cum pot sa-mi dresez pisica?

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu incerc sa-mi invat hamsterul sa faca cateva lucruri interesante. Pana acum, doar intoarce capul cand este strigat. Daca vrei sa-l vezi, da un click aici http://www.youtube.com/watch?v=Xiiuu3_YZYo&feature=share.
Sper sa reusesti!

| Eaxoxo a răspuns:

Cumperi un șoricel din acela de pluș, dacă nu ai și de exemplu dacă vrei s-o dresezi să stea pe loc, pune-i șoricelul în față la bot apoi trage-l în jos în timp ce spui "Stai", merge la fel și cu boabele sau carne ceva. Nu e prostie, mie mi-a mers...Te pup, baftă!

| Eaxoxo a răspuns:

Cumperi un șoricel din acela de pluș, dacă nu ai și de exemplu dacă vrei s-o dresezi să stea pe loc, pune-i șoricelul în față la bot apoi trage-l în jos în timp ce spui "Stai", merge la fel și cu boabele sau carne ceva. Nu e prostie, mie mi-a mers. baftă!