| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi conving familia sa-mi cumpere un caine drept animal de companie? Am terminat a 5`a cu 9.63 si sunt foarte multumiti de mine. Dar problema este ca avem vecini in curte care nu suporta animalele. Cum sa-i conving?

2 răspunsuri:
| BiancaAlecsandra a răspuns:

Ai putea sa iei unul si sa il inveti sa faca ceva frumos pentru vecinii tai.Iti sugerez sa iei un caine cu par scurt

| Madda12 a răspuns:

Poti sa le spui ca ii vei face un tarc, adica un loc numai pentru el deci nu-i va deranja pe vecinii vostri, air tu iti iei raspunderea ca ai grija de el.
Funda? puppy dog eyes