| Larissuk a întrebat:

Eu am un motan ar doi ani si de 6 zile nu a mai venit acasa. Stiu ca e sezonul imperecherii la pisici dar sunt foarte ingrijorata, credeti ca a patit ceva?

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Cred ca se lafaie cu vreo 2-3 pisici laughing. Daca l-ai crescut tu si stie drumul inapoi spre casa ar trebui sa se intoarca, daca nu... posibil sa se fi ratacit sau s-a mutat la alta casa.

2 răspunsuri:
| TheBearandWolfLover a răspuns:

Pai, motanii si pisicile sunt destul de descurcarete, dar daca nu vine dupa maxim o saptamana, as zice sa pui afise prin tot orasul, cine stie, poate l-a gasit altcineva si crede ca nu are stapan.

| Zendaya a răspuns:

Se intampla! el pleaca mai departe daca nu gaseste pisici, dar e posibil sa fi patit si ceva, de exemplu sa se raneasca.