| marialungu a întrebat:

Intrebarea mea e legata de cei care au animale. eu am un motan de vreo.2-3 ani, a plecat de acasa[nu stau la bloc] de o saptamana si nu a venitcrying nu stiu ce sa mai fac, l am strgat, voua vi s-a intamplat, cineva zicea ca i perioada imperecherii altu zicea ca nu e, voi ce parere aveti, mai am o sansa sa l vad?crying

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, deci.trebuie sa stii ca. poate l-a vazut frumos si l-a luat cineva, sau. poate s-a intamplat ce este mai rau dar nu te ingrijora, pisica mea a plecat de acasavreo 5 zile si s-a intors speriata, cred ca a fost inchisa pe undeva si nu putea sa iasa.Nu trebuie sa te gandesti la ce e mai rau, tu roagada la Dumnezeu sa nu i-se fi intamplat ceva urat si sa nu iti para rau daca cineva a luat-o, macar si altcineva se va bucura de ellove struck

1 răspuns:
| alexandra440789897 a răspuns:

Imi pare extrem de rau pentru tine, am si eu o pisica persana de aproape 2 ani, dar am castrat-o si nu am probleme, mai ales fiidca stau la bloc. Sper sa iti gasesti motanelul.