| DAYtube a întrebat:

Hei. Pisica mea lipseste de acasa de sase zile. Sora mea a luat un motan nou acum vreo trei zile, iar fratele pisicii e foarte suparat. E plecat mereu si vine doar sa manance. Azi nu a venit deloc acasa si mi-e sa nu dispara si el. Sunt amanadoi castrati deci nu sunt sanse sa fi plecat dupa alte pisici sau ceva. Sunt sanse sa vina avand in vedere ca e un alt motan in casa?

2 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Nu cred ca mai sunt sanse sa vina pisica, motanii daca sunt castrati nu cred ca se mai bat, o sa se obisnuiasca unul cu celalalt

| ann19 a răspuns:

Da, probabil e gelos pe celalalt. Probabil simte ca cineva ii invadeaza teritoriul si ca nu mai primeste la fel de multa afectiune