| DDariutzza a întrebat:

Imi poate cineva spune cateva porecle pentru numele de Daria? funditaA (scuzati categoria )

Răspuns Câştigător
| daniella9805 a răspuns:

Imi lace foarte mult porecla asta: chris:X nu stiu daca functioneaza si la tine da' eu o adortongue

8 răspunsuri:
| Nicky06 a răspuns:

Sall

Darry
Arina
Dina
Dria
Dina
Dacky
Darr
Dare

Depinde de varsta. Zimi care ti-a placut cel mai mult, mie Dria.

| Didoo a răspuns:

Daly, aria, ally, deri, dariuca, didu, dely, dariutza, ria.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Heey`

Dari
Dariutza
Utzzi
Dar
Deri
Kiki
Darutzii

Succes l-a gasit porecle love struck

| anonima5682651 a răspuns:

Daly, aria, ally, deri, dariuca, didu, dely, dariutza, ria, danutza, de aia,daiutza, dariuca, iutza, de aia, etc funda te rog! mersi anticipat!

| laryssaxd1 a răspuns:

Nu ca sunt porecle pentru numele Dariawinking

| Didoo a răspuns (pentru laryssaxd1):

Pariu ca sunt?

| Mksdh a răspuns:

Daca vrei sa fie porecle dragute:dariutza, dary, darinella.nu stiuhee heece vrei tu...iar daca vrei sa sune a jicnire, sa stii ca sia ales un nume foarte bunwinking

| LaaaavM1 a răspuns:

Didiii, Diduuu. love struck. thinking depinde de gusturile tale!