| Yssy12 a întrebat:

Hei TPU.
Pisica mea face 6 luni [daca am mai pomenit de o pisica de 5 luni, un an in intrebari si raspunsuri au murit] si nu stiu cand intra in calduri, cum se va comporta, despre cum ii se manifesta pisicii menstruatia, ciclul, si as vrea sa o duc la impercheat cand face 1 an, un an jumate dar imi e frica, deoarece am auzit cazuri in care pisicile au murit nascand, de pisoi daca mor nu e nimic, dar mamele lor, in timp ce nasc sa moara... de obicei nu erau lasate in pace... acum va rog sa imi explicati si scuze ca am combinat 3 intrebari intr-o intrebare, dar pana acum am avut doar motani big grin
Dau funda

1 răspuns:
| Naomi_Nao_1997 a răspuns:

Pisica trebuie sterilizata si atat. Nu e vorba de un chin la nastere dar, adaposturile de animale si strazile sunt pline de pisici fara stapan!