| Chiriac_Andrei_1995 a întrebat:

Hei TPU..stiu ca pentru uni pare o intrebare banala.(stiu deja ca e ) dar nah asta ma framanta ...hobbiul meu este fotbal ...eu as vrea sa ma apuc de sala ...as vrea sa stiu daca m-as apuca de sala... oare voi juca rau la fotbal (deoarece joc la echipa scolii si nah ..nu vreau sa joc rau ) ..si nah as vrea sa stiu daca mi-ar afecta stiulul de fotbal...(adica modul )... Funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AngelOfD3ath a răspuns:

Eu zic ca nu ar fi nici o problema daca ai face si tu niste muschihappy
Dar va trebui sa iti antrenezi mult muscii de la picioare pentru ati mari viteza si rezistenta si puterea desigur ca sa dai un sut sa treaca prin portarhappy