| Turquoiise a întrebat:

Heii :3

Am un perus, nu stiu cati ani are, dar e pui, cred ca are vreo 7-8 luni, si nu poate sa zboare mult. Zboara putin, si apoi cade, nu se poate sta in zbor. E prea mic si nu stie sa zboare sau are ceva la aripi?

2 răspunsuri:
| ggghhghgh a răspuns:

Nu cred ca are nimic cred ca mai trebuiesa creasca, ca sa fii sigura du-l la un medic veterinar si vezi ce iti spune.
Vorbeste cu parinti despre asta!
FUNDA?

| Star1234 a răspuns:

Ar fi trebuit sa zboare la 6 luni, dar iti recomand sa il duci la veterinar. Poate avea probleme de calciu (sper sa nu)