| NBDX a întrebat:

Am un perus si l-a lovit pisica la aripa si acum nu poat sa mai zboare. Daca il arunc asa usor da din aripi si sa mentine putin pana aterizeaza.
Nu mai zboara de 2 luni. Ce pot sa fac? Va mai zbura?

Răspuns Câştigător
| AndreeutzaDeea a răspuns:

Du-l de urgenta la veterinar(la unul bun),nu stiu cum s-a putut lovi asa grav,nu il forta sa zboare,s-ar putea sa il doara,vezi daca are vreo rana, daca da crema de galbenele e perfecta, naturala si vindeca si foarte bine, daca nu atunci ar putea fi o luxatie si nu e de bine, succes!

2 răspunsuri:
| RaluuMe a răspuns:

Il poti duce la Veterinar. Acesta il va consulta si iti va prescrie tratamentul potrivit. Sunt mici sansele de a nu mai putea zbura. Ce simtome mai are?

| Tudoreas a răspuns:

Du-l la un veterinar happy