| DianaDiii1761b a întrebat:

Heii am si eu o intrebare! big grin
La scoala am fost aleasa la cor. Ce ziceti, sa ma duc la canto?
Chiar vreau sa imi exersez vocea. La cor eu nu mai pot sa merg pentru ca a intervenit o problema, dar ma rog.
Iar eu trebuie sa aleg...
1) Voce.
2) Chitara.
Mie mi s-a parut foarte greu. sad Le-as alege pe amandoua. Aici depinde ce ma sfatuiti si voi! Dar nu vreau sa aud raspunsuri gen "alegi ce vrei pentru ca..." deoarece cum am mai spus, le-as alege pe amandoua pentru ca as adora sa fac chitara sau canto! big grin Multumesc de raspunsuri... Poate dau si funda dar nu vad la ce.

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu as zice voce. Lectile de canto stiu ca ajuta foarte mult.Pa, pa

| marialarysa a răspuns:

In timp ce canti la chitara nu poti canta si la voce?

| papaalin a răspuns:

Daca iti place sa canti du-te la canto fa ce iti place.