| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor... eu imi doresc foarte mult sa cant si cred ca am talent (mi s-a mai spus) dar parintii nu ma sustin in asta. Am 14 ani si vreau sa merg la canto dar ei mi-au spus sa intru mai intai la liceu. Asta este lucrul pe care mi-l doresc cel mai mult in viata asta...imi puteti spune va rog ce as putea face acasa ca sa imi exersez vocea pana cand o sa merg la cursuri? puppy dog eyes

1 răspuns:
| heiii a răspuns:

Nu prea ai ce face,.dar incearca sa-ti fortezi vocea usor usor. urca mai sus decat obisnuiai.dar eu zic s'o lasi balta cu cantatul ca si cariera.ca sa te poti lansa ai nevoie de bani si relatii sau de un talent extraordinar.deosebit.