| Melisa1234 a întrebat:

Heii TPU

Acun 4 zile pisica mea a plecat de acasa, ea de cand a fatat nu a mai plecat fara sa se intoarca dar acum da. Niciodata nu a stat asa mult. Banuiala mea e ca a murit.
Ieri am visat ca ea s-a intors si eram fericita
E un semn sau ceva?

3 răspunsuri:
| Calin_Alexia_2001 a răspuns:

Pai din cate stiu eu pisicilor le place sa mai plece de acasa ba la vânătoare, ba sa se mai plimbe nu stiu. Dar nu intra imediat in panică! De exemplu pisica prietenei mele pleacă cam toata ziua si se întoarce cam rar dar se întoarce. Pana la urma este o pisica, nu poate sta toata ziua intr-un loc! Mult succes!

| Hellofriends a răspuns:

Nu stiu daca e un semn, dar cred ca ar trebui sa incepi sa o cauti prin apropiere, sau sa intrebi vecinii

| CoconutLover2017 a răspuns:

Nu te îngrijora. Animalele mai pleacă. Au si ele motivele lor, dar se întorc fiindcă stiu ca acolo e căsuța lor unde au mâncare și sunt iubiți. Dacă nu apare ar trebui să o cauți prin vecini. Nu te demoraliza. Viața merge înainte.