| joaxenul a întrebat:

Heii TPU am si eu o curiozitate am un catel e metis din doua rase si ies mereu cu el si cu prietenul meu care mai are un caine mare si toata lumea ii lauda cainele lui si al meu spun ca e naspa catelul e cel de la profilul meu va rog sa imi spuneti sincer ce parere aveti si cu ce rase ar semana?

9 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

E un metis de pechinez foarte dragut. Ia apucate tu sa-l inveti sezi, culcat, asteapta (cauta gabriel cocu pe youtube) si arata-le ce destept e cainele tau sa vedem atunci ce mai zic.

| joaxenul explică (pentru RedNose):

Nu e vorba de inteligenta ceillalti spun ca e prea mic si il lauda pe cel mare al prietenului meu dar cainele lui e o tuta doar ca e mai mare si e o corcitura de amstaff

| RedNose a răspuns (pentru joaxenul):

Aaa,e laudat ca e corcitura de amstaff...
ce zisesem eu nu ma refeream la inteligenta neaparat, ci sa te laude pe tine si pe caine il va vedea mai diferit. o sa zica ca si ei vor un caine sa stie sa faca atatea.

| Z3R0H0uR a răspuns:

Mie orice caine micuts mi se pare dragut. Ignora-i pe cei ce zic acest lucru, cainele tau este foarte dragalas. happy

| magazindecadouri a răspuns:

Conteaza daca e de rasa sau nu? te iubeste? eu am doi europeni (metisi) un catel si o pisica, restul sunt detalii.

| Denisior a răspuns:

Eu iti spun sincer, seamana putin cu pichinez, dar se vede ca e corciturawinking Dar este frumusel. big grin
Funda? :3

| FySpo a răspuns:

Pechinez

| sunshine28 a răspuns:

Este un catel foarte dragalas, nu baga de seama ce spun altii, te-ai gandit ca poate ei sunt invidiosi? Daca iti place de el atunci nu asculta ce spune lumea.Fii mandru(a) ca ai un catel asa dragalas.Si nu uita cainele este cel mai bun prieten al omului. Salutari si numai bine.