| Gεσяgιαηαα a întrebat:

Heii! Imi puteti spune mai multe despre sleep paralysis? Si cum poti face asa ceva?

3 răspunsuri:
| DeeaDLove12 a răspuns:

Asta vreau sa stiu si eu

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Ciudat. straight face
si mie mis-a intamplat ceva asemanator... de mai multe ori...
am simtit ca mi se inclesteaza dintii intre ei, ca se imbirliga si nu puteam sa mai deschid gura! eu una nu prea am inteles ce inseamna sleep paralysis... dar din cate am inteles de pe aici poate ca asta cu dintii a fost sleep paralysis. straight face + ca la fel si mie nu mis-a parut un vis! era cat se poate de real. straight face dar nu am vazut vreo umbra/demon, ceva rau.