| DirtyDoll a întrebat:

Heii TPU`. Tocmai am primit un catelus.Are 1 luna si nu stiu ce mancare sa-i iau.Am incercat Peedegree junior, insa nu prea mananca`. Vechiul proprietar mi-a spus ca e cu pedeegree cand mi l-a dat, dar se pare ca nu-i prea place. Spuneti-mi si alte opinii.As putea sa incep sa-i dau pedeegree "simplu"?

Răspuns Câştigător
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Ar trebui sa ii dai conserva de carnita:*

Funda te rogbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Http://animalute.formyjob.net/ - forum de animale :X...

| EoFetitza a răspuns:

Pai la catelul meu ii dadeam brnza de vaci cu ou...lapte ca... si pedeegree este o foaie nu un fel de mancare adica este si un fel de mancare dar cand ti-a zis proprietarul de peedeegree se referea la o foaie.

| AtomiX a răspuns:

Nu stiu...da' la o luna nu cred ca are cine stie ce dinti (stiu din propria exp). cred ca ar trebui sa'i dai multe lichide, in special laptelewinking

| lor3nutza a răspuns:

Stii ce ai putea incerca e cam amuzant dar merge la catei mici mancare de pisici cu sos la plic Kitykat

| RockOn_9231 a răspuns:

Uite...Eu am o catelusa de 3 luni si iti spun din propria experienta ca Pedigree e cea mai proasta mancare pe care ar putea sa o manance un caine.E ceva de umplutura.II poti da Orez cu ficatei si morcovi:1 buc morcov
1 buc patrunjel radacina
200gr orez
200gr ficat pui
Se taie legumele marunt, se pun la fiert. Dupa ce sunt fierte, se scot din oala si in aceiasi apa se pune orezul si se mai adauga ceva apa. Dupa ce este gata si orezul, se adauga legumele fierte. Incepe acum prepararea ficatului. Se fierbe in tigaie in apa. Dupa ce e gata se taie mai marunt si se adauga in orezul cu legume si se amesteca bine.Dar, pentru ca puiutul tau are doar o luna ii poti pune mancarea la blender. Sper ca te-am ajutat.