| PŞtefaniaP a întrebat:

Urmeaza Halloween-ul si particip la un concurs de prezentare de costume.

Mi-am ales deja o tema zombie un fel de eleva moarta.

Dar faza e ca trebuie sa ne si prezentam! Si chiar nu imi vin idei in acest moment. pentru ca maine trebuie sa ii spunem doamnei diriginte. prezentarea. laughing

Mda. si asta nu e singura problema thinking
Ce haine sa port thinking M-am gandit la blugi rupti dar. nu am sad

Credeti ca ar fi OK daca as purta doar niste blugi negrii thinking

Vreau SFATURI!
Apropo nu vreau raspunsuri banale.hee hee

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| calmopenmind18 a răspuns:

Ia ceva pantaloni de stofa sau fustita rosie si colanti, o camasa alba, ceva sexy dar nu vulgar. Apropo hainele mentionate anterior o sa fie distruse :). Pune mizerie(carbune) si pete de "sange" pe camasa contrastul dintre culori e important.(alb, rosu, negru o sa sara in ochi). Ceva de genul:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| PŞtefaniaP explică (pentru calmopenmind18):

Multumesc primesti fundita! Nu ca celelalte raspunsuri nu au fost folositoare. dar numai aici pot da funda sad

| calmopenmind18 a răspuns (pentru PŞtefaniaP):

happy merci!big hug Oricand pentru o lume mai bunabig grin!

7 răspunsuri:
| regeleromaniei a răspuns:

Pai cu prezentarea e foarte simplu! Cu cat esti mai creativa cu atat mai bine! Intri pe scena ca un zombie asta face atmosfera, spui o replica amuzanta, gen: Buna seara, are cineva vreun creier de petrecaret sau am nimerit vreun priveghi? astepti reactiile si actionezi in functie de ele. Daca nu rade nimeni sau ceva de genu treci peste si continui: Ma numesc... am. ani, am decedat saptamana trecuta, iar in aceasta seara am inviat special pentru voi! si mai adaugi ce vrei tu. La imbracaminte poti sa porti ce blugi vrei, poti sa-i faci cu putina creta colorata sa para mai murdari ca de pamant. un tricou alb de preferat sfasiat la manci, taiat putin in spate si cu mult rosu pe piept recomand acoarele sau ce vopsea vrei si cel mai important e machiajul, dar fiind fata cred ca la asta te descurci! succes!

| PŞtefaniaP explică (pentru regeleromaniei):

Ti-as da funda. dar nu ma lasa!

Ce as putea sa fac pentru tine pentru ca m-ai ajutat?

Pana la urma fiecare e rasplatit cand vine vorba de ajutor...smug>>>>

| regeleromaniei a răspuns (pentru PŞtefaniaP):

Treaba ta! eu sunt aici sa ma distrez ajutand pe ceilatitongue. Ai grija ce faci, oricum daca vrei sa faci ceva calumea trebuie putin sacrificiu happy

| miky1996 a răspuns:

fac la fel.doar ca ma deghizez in tiganca. uite o descriere de zombii:pe dealuri eu apar ca o umbra, pentru voi toti sunt doar o amintire, dar eu traiesc printe vii cu o infatisare de zombii! funda?

| motanelu5544321 a răspuns:

E ok daca vrei sa porti blugi negri.
p. s_cind o sa te duci mine fa-ti parul putin cam ciufulit a sa arati, ca o eleva moarta! ar merge si blugi verzi sau rosi