| alinutaalinuta1999 a întrebat:

Heii :*! Va rog ajutati-ma cu o rasa, Cum se numeste Poodlelul(pudel in rom) care creste mare cu parul cret si mare! Urgent! Dau funda la raspunsul bun! love struck

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ma gandesc ca te referi la unu d-asta : http://www.adoptiicaini.ro/......-bune.jpg. Pudel se numeste, sunt mai multe marimi, de exemplu cel Grande are peste 38 cm inaltime. Cel mai mic toy, are sub 28 cm.

| alinutaalinuta1999 explică (pentru BiuL):

Pai da-mi numele lor... + ceilalti care o sa raspunda :dati-mi siteuri cu poodle rasa pura care creste mare! Funda(pentru. expozitie de aceea caut rasa pura) Pui sa fie intre 8-12 saptamana! MS

| alinutaalinuta1999 explică (pentru BiuL):

Poate sa fie si pitic dar tot rasa pura! (anunturi pui 8-12 saptamana.

| alinutaalinuta1999 explică:

Scuzati exprimarea...

| alinutaalinuta1999 explică:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres cum se numeste in afara de standard cum sal cautt?

| neros a răspuns:

Acea rasa este PUMI
sigur asta e dupa explicatiile tale
bafta la expozitie!

| Denyyy_1318 a răspuns:

Cred ca se numeste "pumi" vezi, da la imagini si scrie "pumi" si vezi daca e bun.
Succes! Sper ca ma inteles bine despre ce vorbesti.