| MateiAndreea a întrebat:

Hello all.As dori sa adopt un pisoi.Ma puteti ajuta? Am incercat si pe site-uri speciale pentru asa ceva, insa erau toti dati.(Intrebarea este valabila numai pentru cei din Bucuresti.)Multumesc

Răspuns Câştigător
| Catalina1388 a răspuns:

Tu vrei sa adopti si eu am prietene care incearca sa caute familii pentru ei happy
Contacteaza-ma pe mess pe id catalina. 1388 happy

4 răspunsuri:
| XoxoMariii a răspuns:

Http://www.4animals.ro/adopta-pisica.html funda?
e-mail: office@4animals.ro
robi_mydog@yahoo.com

| yuuki a răspuns:

Frumos gest. Uite site-ul asta o sa te ajute sigur!

http://www.adoptiipisici.ro/

Bafta!

| MateiAndreea explică:

Am adoptat un pisoi zilele trecute.Multumesc tuturor

| Catalina1388 a răspuns (pentru MateiAndreea):

Sa-ti traiasca si sa te bucuri de el! Si eu un obez de 3 ani acasa pe care l-am adoptat de la o prietena ce lucreaza la o asociatie