| AlexandraDani21 a întrebat:

Hello. Am o pisicuta persana super frumoasa, o cheama Isis. Are 5 luni si din cate stiu se apropie perioada cand ii trebuie un motanel. Am incercat si pe site-uri sa caut prin zona mea si nu gasesc sa fie persan. Daca doreste cineva pot sa ii arat si poze cu ea. Eu sunt din Sighetu Marmatiei, jud maramures. Daca aveti sau daca cunoasteti pe cineva va rog sa ma anuntati:* funda:*

1 răspuns:
| Seby1994 a răspuns:

Dar nu e neaparat sa o dai la motanel. daca nu gaseti un motan la fel ca ea, atunci i-ai pastile anticonceptionale pentru matze de la farmacia veterinara. bafta