| anonim_4396 a întrebat:

Hello dragilor! Deci am vazut mai demult un film cu un catelus care dorea sa fie un caine salbatic asa ca ajunge nu stiu unde si se intalneste cu caini salbatici de aici face o plimbare cu mama cainilor salbatici si decida sa se intoarca acasa la familia lui! Nu sunt prea multe detalii, stiu, dar daca stiti vreun film de genul ala va rog nu ezitati sa imi ziceti!

4 răspunsuri:
| frumusica9999 a răspuns:

Ceva de genul asta este DOAMNA SI VAGAVONDUL2 cand au ei un fiu care fuge de acasa pentru ca vrea sa fie cu o haita de caini fara stapan dar nu stiu sigur ca acest desen este cea ce cauti.

| Lila10 a răspuns (pentru frumusica9999):

Nu era desen, era film!

| frumusica9999 a răspuns (pentru Lila10):

o atunci imi pare rau nu stiu

| Lila10 a răspuns (pentru frumusica9999):

Nu-i nimic