| farsoareaehheee a întrebat:

Help me..cum sa fac sa ia-u un catel de langa mama lui fara ca aceasta sa ma muste vreau sa il cresc... Urgent

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Mai insistă. Dă-le de mâncare, stai lângă ei, cât mai mult, cheamă-i să mănânce din mâna ta. Apoi poți încerca să îi mângâi. Încearcă mai mult cu cel mic, e mai prostuț.

11 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Alergi cătrea ea, făcând gălăgie, îl prinzi și fugi. Ea se fa teme de tine la început, dar pe urma va trebui să alergi, nu glumă. Poate reușești să sari un gard.

| farsoareaehheee explică (pentru valentingb):

Frate ce zici tu e actiune, in care eu risc sa ies muscata serios oricum mersii de raspuns, mai astept happy raspunsuri

| valentingb a răspuns (pentru farsoareaehheee):

Eu am făcut asta... Merge. Dar poți aștepta până îl înțarcă, și nu va mai fi protejat, sau te apropii în timp de familie și mama îți va permite să te joci cu ei la un moment dat.

| farsoareaehheee explică (pentru valentingb):

Da,voi incerca sa il ademenesc si cu mancare mersi de raspuns kiss

| farsoareaehheee explică (pentru valentingb):

Are un singur catelus, e mai complicat asa?, aaa si cand am vrut sa il eau in brate a schiorlait iar mama a venit repede la pui

| farsoareaehheee explică (pentru valentingb):

Cred ca asa va functiona, multumesc de toate raspunsurileeee

| valentingb a răspuns (pentru farsoareaehheee):

Mai insistă. Dă-le de mâncare, stai lângă ei, cât mai mult, cheamă-i să mănânce din mâna ta. Apoi poți încerca să îi mângâi. Încearcă mai mult cu cel mic, e mai prostuț.

| Iubibilăă a răspuns:

De ce sa-l duci in alta parte?
Nu sti cat de dureros este?
Cum te-ai simtii daca cineva te-ar lua de langa mama ta?
Pa, pa.

| G2225hda a răspuns:

Distrage mama catelului, apoi insfaca catelul si fugi mancand pamantullaughing

| lolz1 a răspuns:

Ești nebună? cum să iei un pui de lângă mama lui? Nu cred că vrei să faci asta! Mai bine îți cumperi tu unul sau aștepți să vezi poate stăpânului nu i-l trebuie și ți-l dă când o să crească!
Ai fii mulțumită să-l iei de lângă mama lui? Nu cred! Gândește-te și la el, nu doar la dorința ta de a te juca cu acesta.

| farsoareaehheee explică (pentru lolz1):

Vreau sa il iubesc, sa il hranesc, cresc.sta pe strada mama sa fiind gestanta, el riscand sa moara otravit sau cine stie cum altfel, si puiul nu e asa mic cred ca are 3-5 luni, e mai bine sa creasca "vagabond" decat sa il cresc eu?