| fire a întrebat:

Cum dezvat un catel sa nu ma muste?

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Daca vrea sa muste departeaza-te de el si ii spui "nu" pe un ton autoritar, iar daca se lasa mangaiat fara sa muste il recompensezi

O sa invete ca daca este cuminte si se joaca frumos primeste ceva bun.

4 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa te mustelaughing

| Psihiatra a răspuns:

Sa`ti traiasca catelusul happyCumpara`i o jucarie care sa fie numai a lui pe care sa o rontaie pana se satura de rontait.Ma gandesc ca e pui si`i crsc dintii, de aceea musca. Odata cu varsta ii va disparea acest obicei.

| florin1979 a răspuns:

Pune-i botnita!

| wendy434 a răspuns:

Stai putin dezvat un catel sa nu ma muste? adica el nute musca dar tu vrei sa te muste pe bune cine vrea sal muste un caine dai cu palma mult ca sigur te musca!