| RalucaMiha a întrebat:

Vreau sa cresc in inaltime cat mai repede si nu stiu cum ...HELP!

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Joaca baschet, handbal, fa sarituri, astea te vor ajuta. Gimnastica, cum am vazut mai jos, in niciun caz. Nu te va ajuta. Cati gimnasti inalti ai vazut?

| TacaPaca a răspuns:

Pune.te in cuier big grin. Tractiuni, intindere sau sporturi. voley, baschet, chiar si handball

| Pasat_Matei_1988 a răspuns:

Gimnastica,intinderi,hormoni naturali, calciu si vitamine, de astea cinci ai nevoie.

| anamia1998 a răspuns:

Joaca un sport, handbal sau baschet, dar nu fotbal fiind ca nu te ajuta sa cresti.
Sportul te inalta cam 15 cm

| dodu21 a răspuns:

Joaca baschet

| dodu21 a răspuns:

Joaca baschet serios