| Dee_9331 a întrebat:

Help! Pisicul meu a gasit prin curte un pui de vrabiuta. L-am lasat in pace crezand ca este mort dar cand colo era viu. Deabia mai respira. Cred ca a cazut din cuib din cauza ploilor sau a vantului ft puternic. L-am adus in casa si l-am tinut la caldura. Si-a mai revenit dar ce ar trebui sa ii dau sa manance? straight face Va rog am nevoie de ajutor imi este foarte mila de el

5 răspunsuri:
| Fantoma_1807 a răspuns:

Incearca cu malai inmuiat, sau furaje din acelea pentru pui

| Anonimus905 a răspuns:

Viermi zdorbiti si foarte moi, sau viermi mestecati.

| GumzZz a răspuns:

Eu zic sai dai mancare de aia care se da la puii mici furaje, malai sau viermi...n-am idee (app dee sunt eu yoanna o. smug)

| Pixie_8314 a răspuns:

Pai incerci sa-i bagi in gura frimituri de paine si ii pui apa intr-un capac de sticla. sper ca te-am ajutat. :*

| thedread a răspuns:

Ii dai sa manance malai amestecat cu putina apa. trebuie sa-l hranesti foarte des. acum avut si eu 2 ...nici nu aveau pene cand i-am gasit...si i-am crescut pana au invatat sa zboare si le-am dat drumu'