| АннаЦ a întrebat:

Hey, am de 2 saptamini un cățeluș de rasa chihuahua are 2 luni si problema e ca nu ma asculta si musca (nu tare ) dar are tendință de a musca si in timpul de joaca si simplu cum as putea sal dizvat?

Răspuns Câştigător
| JokeruL000 a răspuns:

Ai puteea incepe ca atunci cand te musca sa nu stiu sa ii strangi de gura nu tare cat sa i-o tii inchisa daca ii faci asa de 2-3 ori sigur va invata

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Se joaca. Cand o sa crească o sa își piardă acest obicei. Dai o jucărie, un os ceva