| SparkyMyPuppy a întrebat:

Sallut TPU!
Am un catelus mic, are aproape 2 luni, si musca ingrozitor de rau. Vreau sa spun ca orice puiut musca pentru ca ii cresc dintisorii si ii dor, dar el musca foarte tare si avand coltii subtiri sunt ca niste ace, iar cand ma musca doare foarte tare. Ce pot face sa il dezvat de acest obicei sau macar sa muste mai incet, doar in joaca? Fundita la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| iulia999 a răspuns:

Ar trebui sa te uiti la cesar si cainii pe national geographic chanel te invata multe trucuri. episoadele le poti gasi si pe net chiar aici http://natgeotv.com/ro/cesar-si-cainii/sfaturi-dresaj dar nun cred ac ai subtritare sau cauti pe net cu subtritare sau le poti urmari direct la tv :)) sper ca te-m-a ajutat :)

3 răspunsuri:
| คlєxヅ a răspuns:

Te duci la magazin ii cumperi o jucarie marisoara de cauciuc si i-o dai sa o muste.

| SparkyMyPuppy explică (pentru คlєxヅ):

Ms pentru raspuns, dar are deja o tona de jucarii de toate felurile, dar el prefera sa muste mana mea decat jucaria lui.

| คlєxヅ a răspuns (pentru SparkyMyPuppy):

Pai,dai o manusa, poate merge asa, sau incearca sa cumperi ceva cauciuc in forma de mana.