| Pyromaniac a întrebat:

Hey! Am gasit un caine pomeranian la un pret convenabil si as vrea sa il cumpar. Dar mama mea zice ca nu mai tine in casa un caine oentru ca am o pisica in casa care este de rasa pura si noaptea doarme in casa. Cum pot sa fac sa imi cumpere cainele dar sa nu il tin in casa... Si totusi sa fie protejat afara. Sa il tin in casa de oaspeti sau sa ii fac o casuta afara (pentru ca vine iarna si nu vreau sa o las in chrte pentru ca poate pleca de acasa si vin alti caini noaptea)?

Răspuns Câştigător
| JustAGirl333 a răspuns:

Unii câini nu au nicio problema cu pisicile.
Câinii aceștia sunt foarte sensibili și nu îți recomand să îl ții afara decât dacă iei o cușcă specială pentru câinii mici.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Decât să-l chinui ținându-l în ger, lasă-i bucuria să își găsească un stăpân care îi poate oferi un adăpost cald.

| umbra09 a răspuns (pentru floresdemayo):

Apropo eu caut un pomeranian de 3 luni imi poti da anuntul? Daca nu il cumperi tu desigur happy

| floresdemayo a răspuns (pentru umbra09):

Nu sunt eu cea care intenționează să-l cumpere. happy Am deja un pudel, dar dacă ar fi să mai iau unul, mi-aș lua un ciobănesc mioritic, nu un pomerian.

| umbra09 a răspuns (pentru floresdemayo):

Eu am un ciubanesc belgian happy e foarte super cainele si destept

| Pyromaniac explică (pentru floresdemayo):

Ma refeream in casa de oaspeti unde este tot timpul cald...

| umbra09 a răspuns:

Ala e un caine mic si sensibil e un caine care trebuie tinut in casa nu afara.
Ai grija sunt multe tepe cu caini.