| DedeeAndreea a întrebat:

Buna tuturor.Am o pisica(rasa "Braziliana cu par scurt) care are vreo 2 sau 3 ani.Sta afara,in curte(stau la casa), si are un cosulet in care doarme si in care se incalzeste iarna.
Problema este ca ea vine mereu in fata usii casei si incepe sa miorlaie pentru ca vrea in casa.Pana acum,am bagat-o in caas o ora sau doua,pentru ca nu o pot tine definitiv in caas(mama nu suporta pisici/caini in casa).Si ma intreb, oare are ceva daca am bagat-o de asa multe ori in casa? S-a "decalit"?(Adica nu mai rezista la frig?) Astept raspunsuri rapid si DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| royaldestroy a răspuns:

Nu, nu s`a "decalit". Ii este frig si vrea in casa. Fa`i o particica a ei in camera ta, in baie sau ori unde alt undeva. Te sfatuiesc sa nu afle mama ta, avand in vedere faptul ca nu ii place parul de animal in casa, totush trebuie sa ii fie mila. Ea s`a obisnuit sa stea in casa daca toti ai fatait`o. Logic ca nu trebuie sa o lasi afara.hee hee
Funda daca este adevarat ce am spus.
:d Succeshee hee

2 răspunsuri:
| DedeeAndreea explică:

Casa*,am vrut sa spun.

| ELY098723456778990 a răspuns:

Pai nu s-a "decalit".....am si eu o pisica ca a ta doar ca e mai batrana si ea vrea doar sa fie bagata in seama si nu vrea la caldura vrea dragostea ta