| Scurt a întrebat:

Hey! Am o intrebare dificila. Asta i s-a intamplat unei prietene de-a mea. Si-a cumparat un caine, iar dupa un an, cand a venit ziua ei, el a murit. Intrebarea mea este : Trebuie sa tina doliu de ziua ei, s-au sa-si petreaca ziua de nastere frumos? Am nevoie de un raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Depinde de obiceiuri, daca simte sa tina doliu, sa tina doliu, daca simte ca s-a dus si trebuie sa isi continue viata pai atunci asa sa faca... daca e prea trista ca sa isi mai petreaca ziua, atunci sa fie in ziua aia trista, dar nu mai mult..ca apoi sa nu se ajunga la depresie. In fond..toti ne ducem, iar cei lasati in urma trebuie sa iti traiasca viata fericiti.

1 răspuns:
| marinelaella a răspuns:

Hey! Trebuie sa-si petreaca ziua de nastere frumos. Sa tina doliu in inima, adica sa-l poarte in amintiri, dar sa nu-si strice ziua asta, care e numai odata in an! Deci, la multi ani prietenei tale!