| DenisukuDeniii a întrebat:

Bunahappy Vreau sa va intreb din ce zi se poarta doliu? Bunica mea a murit astazi, se porta din ziua in care a murit sau din ziua cand il inmormantam? Raspuns urgent!puppy dog eyes...Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Bine-nteles din ziua care a murit trebuie sa porti doliu...altfel vei fi luat in ras!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se poarta din ziua cand a murit

| darrio2007 a răspuns:

De cand a murit. Vrei sa te duci la inmormantare imbracata ca un papagal?(scuze)? Ce vor spune neamurile?

| darrio2007 a răspuns:

Dumnezeu sa o odihneasca!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De cand a murit. doliu semnifica, asa explicat mai din topor, durerea ta exprimata vizual.

| horia2012 a răspuns:

De azi timp de 40 zile.

| ici3 a răspuns:

Azi

| Black_Being_1991 a răspuns:

Din prima zi.