| Cristian_Nicolae_Constantin_1996 a întrebat:

Hey! Am si eu un puiut de pug de 2 luni. S.a integrat ok in noua locuinta doar ca nici acum nu a invatat sa faca treaba mare pe pampers iar cand face il ia si il imprastie peste tot prin baie, o alta problema ar fi faptul ca musca, si cand o iau sa o mangai incepe sa muste...momentan nu am voie sa ies cu ea pe afara dar cand ii pun lesa sa o invat asa putin prin casa incepe sa se agite rau. Astept raspunsuri big grin Funda happy

1 răspuns:
| DolsheBombonikTheo a răspuns:

Aceeasi chestie am patit-o si eu...invat-o/al la pas si cand face kk prin casa sa ii dai cu ziarul la fund. asa am procedat si a inceput sa faca pe pampers. cand a facut prima data pe pampers am bagat-o cu nasul in pampers si i-am spus ca acolo trebuie sa faca nevoile si a inteles big grinbig grin funda?