| Cuupcake a întrebat:

Hey, buna TPU!:*
Ce aparat de fotografiat credeti ca e cel mai bun- NIKON sau CANON?
si care anume.[Nikon D70,...] Sau Canon...
da' sa fie mai "finut", mai micut adica, nu in genul celor fooarte >mari.:"
FUNDA!

4 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Nikon e mai bun, dar Canon e mai finutz... adica mai pentru fetehappy

| emmyl a răspuns:

Cel mai bine să ai părerile celor care au cumpărat. Intră pe www.emag.ro și acolo ai toate aparatele foto cu părerile celor care au cumpărat. Eu mi-am luat o imprimantă de la ei și a fost super ok. Ieftin, livrare la domiciliu gratis și rapid. Succes.

| emmyl a răspuns:

Pune întrebarea aici pe TPU la Tehnologie și sigur vei primi răspuns de la cineva priceput.

| Cuupcake explică:

Multumesc pentru. raspunsuri, dar am o nedumerire.blushing
Ce inseamna ISO la aparatele foto, si ce poti face cu aceasta 'functie'?hee hee