| ralucabalan2010 a întrebat:

Ce firma de aparate de fotografiat credeti ca este mai buna Nikon sau Canon?happy

10 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Depinde si de model. sunt 2 marci de fotografiat foarte foarte bune!

| FiddleStick a răspuns:

Eu personal am lucrat cu Nikon, dar am avut si ocazia sa fac comparatie intre Canon si Nikon. Ideea e ca or fi avand aparatele Canon tot felul de functii, dar pozele ies de toata jena in comparatie cu cele facute cu Nikon (parerea mea). Deci eu cred ca Nikon este mai bun.

| djalexandrual a răspuns:

Eu spun ca Mai buna este CAnon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici e bătaia clasică dintre Nikon şi Canon. Am văzut oameni care le-au schimbat între ele după ce le folosiseră multă vreme, aşa că nu cred că se poate da un răspuns final. Cel mai bine este să foloseşti modelele la care te gândeşti şi să vezi care te avantajează.

| SerafimHD a răspuns:

Nikon!

| elisa820 a răspuns:

Eu cred ca Samsung ca s-a lansat un aparat de foografiat Samsung care este cu toscrim

| AndreiBolos a răspuns:

Nikon toata ziua.

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Depinde de model happy

| Pitikaa_Andreea_1994 a răspuns:

Pai eu iti zic Nikon pentru ca am si eu nicon Coolpix L25 si este foarte bun imi face pozele frumoase si depinde si de categoria pe care o alegi... daca ai o poza de facut cand alergi...nu-ti iese miscatawinking Funda? :* :X

| mycat a răspuns:

Nikon happy