| AnImElOvErBuTiDkQ7 a întrebat:

Hey... cainele meu are o boala grava la coloana care ii afecteaza si picioarele din spate. Tata a chemat un veterinar acum 2 luni. Era ok cainele, dar acum nu mai poate sa mearga. Cred ca nu mai se poate face nimic si trebuie sa il eutanasiem. Il iubesc mult si cand aud asta imi vine sa plang. Ce ar trebui sa fac ca sa nu ma mai gandesc la asta?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Imi pare rau! nu poti decat sa-ti iei altul in cel mai scurt timp. Stiu cum este sentimentul. Am avut si eu un caine la care am tinut in mod deosebit. A fost cumparat cand eram eu mic si a murit cand aveam peste 20 de ani. Pentru asta nu mi-am putut abtine o lacrima.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca mai merge pe picioarele din fata de ce sa-l eutanasiezi? Un carucior si s-a rezolvat problema. Exemplu: https://bit.ly/3ugBTjq

| AnImElOvErBuTiDkQ7 explică (pentru Salontanul):

Da dar se chinuie rau, este caine de paza si este si batran.