| Smileee607 a întrebat:

Hey, ce faceti big grin? am si eu o intrebare
cum se ingrijeste blana la bichonul maltez?

4 răspunsuri:
| Dyller a răspuns:

Periezi zilnic macar o data si speli cu sampon cam o data la 3 saptamani. poti spala fara sampon doar cu apa cand e nevoie

| Smileee607 explică:

La coafor pentru caini presupun nu la coaforul de oameni
dar parul ii pica mult sau putin

| JustinEIubyMeu a răspuns:

Trebuie sa o piepteni!

| albertoy21 a răspuns:

Pai mai intai il duci la coafor daca ai bani daca nu te duci la petshop si vezi ca e acolo shapon pets daca nai bani nici pentru sampon pentru animal pregateste apa in cada putin nu mult si dai cu sampon pe caine sau ce ai fara sapun apoi pui dusu pe el il speli bine il usuci si apoi il piepteni foarte usor sa se simta bine pentru catea atat si pentru tine