| Adeone a întrebat:

Hey, cum deosebesc un hamster femela de un mascul si invers. Am cautat pe Google... si pauza. daca stiti va rog sa ma ajutati pentru ca vreau sa stiu vreau sa fac un cadou un hamster si nu stiu ce ii al ei, mascul sau femela.
Multumesc! big grin

12 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Daca tragi putin de orificiu, la femela arata ca un V si la mascul ca un Y. Pentru prima oara este cel mai bine daca ai amandoua sexe, ca sa poti sa faci diferenta.

| IsabelaIssa a răspuns:

Pai baiatul are oute big grin se observa chiar daca nu e complet matur happy

| DTralala a răspuns:

Du hamsterul la veterinar!tongue

El stie cel mai bine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca daca te uiti la un hamster mai jos de burta are ca un fel de alunita... La femele alunita trebuie sa fie mai jos iar la masculi mai sus.:p asta e tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HEY sa stii ca masculii au ceva pe burtica in schimb femelele nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masculul e mai deschis la culoare decat femela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc alexandra si am 9 ani si eu am 2 hamsteri pitici si vreau sa aaflu acelasi luru ca tine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc alexandra si eu cred ca femelele sunt fricoase iar masculi nu fug de loc.

| AntoniaRules a răspuns:

Distanta dintre anus si orificiu este mai mare la mascul, iar la femele nu exista distanta pentru ca sunt unul langa celalat.

| y0ne a răspuns:

Sall!kiss am si eu 2 hamsteri unu de rasa pitik care l-am luat de la veterinar si este baiat si am mai luat un hamser de l ao prietena da nu e de rasa pitik si cand l-am adus acasa cel marea sarit la bataie la ala mik si nu stiu cum sa fac sa nu se mai bata. ajutati-ma.

| Andy_Rusca_1999 a răspuns (pentru y0ne):

Separa-i ca sa nu se mai bata