| androoss a întrebat:

Bunaaa; D, as vrea sa imi cumpar un hamster si nu stiu daca sa cumpar femela sau mascul ..stiti cumva care traieste mai mult?

4 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Ar fii bine sa iti iei baietel zice ca e si mai usor de intretinut adica eu mi-am cumparat prima oara un porcusor de guineea si mi s-a spus de la zoocenter ca cel mai bine e sa fie baiat ca ar trai si mai mult.

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Poti lua si mascul si femela, asa, in maxim 2 saptamani vor fi mai multi.

| EmaTanase a răspuns:

Nu este adevarat eu am intrebat si medicul veterinar amandoi auaceasi durata de viata! Dar tu iti iei ceea ce consideri happy

| BCGSD a răspuns:

Cel mai bine mereu este sa iei un mascul. Sunt mai linistiti decat femelele si traiesc pana la 3 ani daca sunt bine hraniti!