| alexutzzzzzzzza a întrebat:

Hey! de curand am vazut ca hamsterul meu are niste bubite rosii, nu mai are par in zona urechiuselor si se scarpina foarte des.am sa-mi fac cat mai repede posibil timp sa ma duc cu el la veterinar.intre timp...stie cineva vreun unguent cu care ii pot da? care ar putea fi cauza bubitelor si a caderii parului?

Răspuns Câştigător
| dorinik12 a răspuns:

El are picingina! Cumparai un unget numit Sinoflan. Pisica mea tot a avut si l-am dat cu asta si ia trecut!happy

2 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Poate

totul e posibil!

du-te cu el la veterinar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca are raie. asa a patit si cainele meu si toate animalele ai raie la fel.