| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

Ce as putea folosi impotriva caderii si degradarii parului din cauza placii? straight face

Răspuns Câştigător
| anamariah a răspuns:

Inainte sa-ti faci parul cu placa, da-ti cu apa termala (o gasesti la farmacie)...crede-ma, e f buna

7 răspunsuri:
| DrageanElena a răspuns:

Foloseste balsam de par de la kalos cu placenta... e foarte bun. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista in saloane spray-uri speciale pentru protejarea parului de placa, dai inainte sa incepi "operatiunea". De asemenea foloseste masti de par hranitoare si sampon pentru par deteriorat.
Dar cel mai bun remediu este sa mai faci si tu pauze de intins parul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O gamă de produse de hrănire, fortifiere și rezistență a firului de păr: șampon, balsam și mască puternic hidratantă și un ulei special (are rol de protecție a firului de păr) care se aplică înainte de folosirea plăcii.
Toate astea le găsești la farmacie, magazin de cosmetică sau cele în sistem închis: Avon, Oriflame, Metropolitan, Hemel, Forever, Faberlic, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampon Elseve cu laptisor de matca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai folosesti placa raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masca nutritiva de la Garnier sau Londa.Si un balsam pentru par degradat, tot de la Garnier, incerca alea noi, cu laptisor de matca.

| KidutzzZuu a răspuns:

Aceiasi problema am si eu.

Am incercat multee produse dar nu ma ajutat cu nimic.straight face