| ale7 a întrebat:

Buna happy Am un caine ciobanesc mioritic de un an si 3 luni. Nu sta legat in lant si as vrea sa il dresez. Dati-mi va rog o idee cum as putea sa il dresez. Funda

Răspuns Câştigător
| dodoc a răspuns:

Pai cam greu da stimuleazal daca face bine dai eva de mancare si o sa se invete incetu cu incetu

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il mangai, il iei si mangai dupa aia il prinzi de lant si il chemi la tine pana se va obisnui sa mearga prins.

| Nelutsa a răspuns:

La vârsta care o are. nu cred că se mai poate dresa. Însă căţelul este deştept.Te poţi consulta cu un dresor cum spune "mateigeorge6".

| mateigeorge6 a răspuns:

Ai putea sa te consuliti cu un dresor fara sa platesti.