| ValentinaCristina a întrebat:

Hey lume! Am avut un hamster si acum 2 zile mi a murit ma gandeam sa mai astept cateva luni sa imi revin si sa imi iau un porcusor de guineea ce ziceti? cum e? miroase urat? sa imi iau fata-fata, baiat-fata, baiat-baiat? HELP ME!

Răspuns Câştigător
| RoxRoman a răspuns:

Eu am avut porcusor de guineea si mi-a trait 1an si cv. sunt foarte simpatici si e o idee bun sa iti iei unu. Nu stiu diferenta dintre baiat sau fata eu am avut baiat si a fost ok. de mirosit nu miroase deci nu o sa ai probleme. P.S imi pare rau de hamster.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu miroase urat dar trebuie sa-l intretii bine si sa ii faci curat la timp. In general rumegusul e destul de bun sau nisipul de pisica care il pune in tava si ocazional il schimbi.

| Timmotey a răspuns:

Ia-ti nu miroase foarte rau eu am avut un hamster pitic si l am bagat prin tuburi si nu mirosea urat nu te lua dupa altii si sa nu ii pui apa pentru ca hamsterii si porcusorii de guineea beau apa poti sa iti iei si fata sau baiat nu conteaza dupa cum te simti tu

| Q69 a răspuns:

Eu am avut porcusor baiat prima data a trait 5 luni am luat fetita si a trait 2 luni
trebuie sa ai grija ca sunt foarte sensibili