| kogame a întrebat:

Hey...ma gandeam sa-mi iau o katana, am gasit un site si nu stiu sigur daca au sabii relativ bune macar sa fie ascutite nu ca alea din obor http://www.katana-eshop.ro/12-katana?orderby=price&order way=asc cine stie sau a mai comandat de aici sa-mi spuna si mie pls

3 răspunsuri:
| EnergyForFun a răspuns:

La ce t'iar folosi o katana pentru amuzament ar fi ceva de craciun cand omori porcu el vine in fuga jap... cu katana peste cap laughing) Na ma rog nu stiu e destul de ok si daca nu is ascutite se pot ascuti Succes

| kogame explică (pentru EnergyForFun):

Tai porcu in stil kung fu daaa?laughing)

| Dima_Robert_2000 a răspuns:

Hey...daca ai comandat pana la urma poti sa imi spui si mie cum a fost produsul te rog?