| Dolwee a întrebat:

Hey salut, as dori si eu sa aflu mai multe sugestii in legatura cu cateii de apartament. Am cautat pe internet si am vazut aceleasi propuneri cum ar fi : Chihuahua, Bishon, Pudel si multe altele. Nu ma luati gresit, dar eu as dori un caine de talie medie. Imi plac cateii un pic mai maricei si ce as dori eu nu pot intretine in apartament din cate am auzit. Ce mi-ar placea mie ar fi : golden retriever sau husky. Stiu ca nu am cum sa ii intreti, de aceea va intreb pe voi, ce sare de catei poti intretine in apartament, dar sa nu fie un catel mic ci unul de talie medie. Va rog dati-mi sugestii ^^ Dau funda ( ma scuzati daca am facut greseli de ortografie) big grin

Răspuns Câştigător
| anamaria1599 a răspuns:

O prietena de-a mea are un catel Husky si sta la bloc, dar acesti catei stau mai mult afara, le place sa alerge in zapada, sa doarma afara. Un catel de talei medie ar mai fi si Shar-pei, Border Collie, Bulldog Englez, Akita Inu, Boxer... inca un sfat... daca iti iei totusi un husky sau labrador plimbarile trebuie sa fie mai lungi. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Goldenii Retrieveri sunt foarte fruomosi, jucausi si oarte inteligenti. Sunt i foarte greu de intretiut laughing.
Niste rase de talie mijlocie usor de intretinut ar fi : Beagle, Pug, Shar Pei, sunt mici spre mijlocii.Dar mijlocii spre mari sunt mai greu de intretnut.
Sa iti dau un sfat : sa nu iti iei un caine cu mult par ( adica cu multa blana ) daca il ti in apartament!

| DSabb a răspuns:

verisoara mea are husky si sta la blocwinking

| Cenusareasa09 a răspuns:

Http://www.catei-de-rasa.ro/Husky-de-vanzare_44.html- poti gasi aici un catel care iti place
Bafta