| Andreea2ooo a întrebat:

Hei! As vrea sa imi iau un caine de talie medie, potrivit pentru apartament. Ceva sugestii? Are cineva de vanzare?

5 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Cei mai potriviti caini de apartament sunt cei de talie mica(pomeranian, bichon, yorkshire terrier) sau cei care sunt foarte lenesi (pug, mastiff care e de talie mare dar este cuminte) sau ai putea sa iti iei un caniche

| Buza021 a răspuns:

Eu am avut un cocker spaniol auriu, intra pe www.vreausavand.net, acolo gasesti caini multi de vanzare. Bafta!

| Andreea2ooo explică (pentru Buza021):

Nu este bun linkul! Poti sa mi'l mai dai o data?

| Buza021 a răspuns:

Uite si o sugestie http://vreausavand.net/......11576.htm, iar daca vrei mai multe rase dai la categoria agro.

| Georgescu_Andrei_1990 a răspuns:

Foxterier Pufos, mai exista si sarmos daar lasa mult par care inra in haine
Funda?