| Adyy123 a întrebat:

Hey, salut TPU. Am o dilemabig grin. Vreau sa imi cumpar un bichon maltez, dar nu stiu exact cat costa, aproximativ si nici nu stiu daca merita. Voi ce credeti? Primul raspuns buni poate va primi fundita.

Răspuns Câştigător
| RoxanaDenisa a răspuns:

Adyy123 : Merita sa iti cumperi un asa catel. Si aici nu vorbesc de frumusete sau de cat de,, cool" este. Ci vorbesc de cat de atasat de stapan este, de cat de jucaus este si iti garantez ca te va urma peste tot.
Chiar vecina mea are o catelusa bichon maltez pe care a adoptat-o si acum nu se mai despart. Daca ai noroc poti adopta unul, daca nu pretul difera de la crescator la crescator. Cel mai des sunt : 100-150-200 euro.
Succes, fundita?

4 răspunsuri:
| deea221 a răspuns:

Am eu, il dau cu 400 lei e pui alb e rasa pura si foarte frumos, e in poza de la av.de meritat merita, e un scump atat cat e mic dar si la maturitate, majoritatea prietenelor mele au un astfel de catelus si puii i-au vandut cu 100 euro, cam asa se dau, si eu pe al meu cand l-am luat tot 100 euro am dat pe el pui fiind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita,asta sa fii sigur.Pretul unuia cu carnet de sanatate si vaccinurile la zi, oscileaza pe linga 300 euro. Fara acte, adica pui, 2-3 luni, cam 150 euro. Vorbesc aici de rasa pura nu corcituri.Numai bine.

| AleGsZ a răspuns:

Eu zic ca merita oricat ar costa., la cat de "sweet" arata ♥♥♥.
http://www.catei-de-vanzare.ro/Bichon-Maltez_10.html

| andrei1514 a răspuns:

Buna eu zic ca se merita sa iti cumper unul ca si eu am...dar te costa cam mult euop am dat pe el 12 milioane.acum tu decizi daca il vrei sau nu