| pink13 a întrebat:

Bunahappyas vrea si eu sa stiu ceva...sunt pe punctul de-a mi lua un bichon maltez, si vreau sa stiu daca face multa galagie si cam cat costa sa-l intretiihappyce-l mai bun raspuns stiti >voi:v-am pupat:*astept raspunshappy

Răspuns Câştigător
| alexa_8718 a răspuns:

Trebuiesc intretinuti foarte bine mai ales blana lor.nu face foarta multa galagie trebuie rasfatat.mai ales in prifinta hranei.pai nu ar fi cine stie ce pretul hranei sa zic maxim 20 lei pe luna