| marius7292 a întrebat:

[ URGENT!] TPU,va rog spuneti-mi si mie ce sa fac,fata cu care sunt intr-o relatie s-a suparat ca am vrut sa-i fac o gluma si nu i-am spus "buna!", ca in fiecare dimineata cand merg la scoala....acum s-a suparat si nu mai vrea sa vorbeasca cu mine...va rog spuneti-mi ce sa fac, m-as duce si pana la ea sa ma impac cu ea ( sta cam la 6 km de minestraight face ) spuneti-mi ca sa-i spun pe mess ca nu vreau sa fie suparata pe minecrying

Răspuns Câştigător
| MisteriuosGirl a răspuns:

Dragule, fetele sunt foarte sensibile si delicate, sunt niste creaturi complexe si de aceea le place ca baiatul iubit sa le bage in seama si sa le alinte! cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea fata in fata, ca sa ii demonstrezi ca ti la ea, sa poata vedea asta in ochii tai. sa ii spui sincer ce simti si sa iti ceri scuze...cel mai important... orice cuvinte ti-ar adresa, oricum tear jigni, tu sa nu comentezi si asa te va ierta. pup

4 răspunsuri:
| Remus12 a răspuns:

Lol..pai in primul rand trebuie sa iti cer iertare de la ea... Zici ca ai fost un *** intelegi uh un pro** si ca iti cer scuze ca nu trebuia sa faci asa ca nu mai face asa ceva cam ceva de genul asta cam trebuie sa-i zici

| marius7292 explică (pentru Remus12):

Iti multumesc si tie, dar raspunsul ei mi s-a parut mai bun

| Alle_3522 a răspuns:

Daca s-a suparat din asa ceva, si nu vrea sa mai vorbeasca cu tine, nu te mai place crede-ma asa am facut si eu big grin.