| Mihaeelllaa a întrebat:

Ma numesc Georgiana, as vrea sa va pun o intrebare. De baiatul care imi place mie il cheama Cristi, azi ne-am certat pentru ca el sta cu o fata pe nume ana si el nu a vrut sa stie ana ca el vorbeste cu mine. Eu i-am zis in gluma ca ii zic Anei totul si el s-a suparat pe mine si nu mai vorbeste cu mine. spuneti-mi si mie ce pot face sa ma impac cu el. Si el ma place. dar nu stiu daca vreau sa fiu cu el. Mereu cand il vad in parca imi tremura picioarele si ma inrosesk toata cand il vadd. spuneti-mi si mie ce pot facee sa ma impac cu el. Va multumesc. Funadaa!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Georgiana,nu fa nimic.Fa pe indiferenta(cat poti, si tu) si ai sa vezi ca tot el va veni sa se impace.Nu-ti calca pe demnitate, mai ales inainte sa fii cu el!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihaeelllaa explică:

Da dar e o poveste f complicata,. pentru ca eu m-am rugat de el sa ne impacam. si nimica./