| ÐαɾκPαιɳteɾ a întrebat:

Hey TPU! Acum vreo jumatate de ora, motanul meu, Felix a intrat in casa si era lovit tot, adica : isi taraie o labuta, daca incerc sa pun mana pe el miauna de durere si cel mai grav...i-a iesit un testicul din "saculetul ala" cu blana (sub coada la motani se vad 2 oua acoperite cu blana, la el a iesit un ou de acolo). Eu cred ca cineva l-a batut sau s-a batut cu un motan mai mare.
Vreau sa-l duc la un veterinar in zilele urmatoare dar acum ce sa-i fac ca sa nu-l mai doara atat? crying

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci... Da-i ceva ce-i place sa manance asa mai uita de durere si du-l cat mai repede la un veterinar altfel ar putea muri!

| karsivan a răspuns:

I-l duci la doctor cat repede

| ???P???te? explică:

Nu am de gand sa fac asta straight face

| TheCreeperBreakerRO a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa ii faci un culcus care sa stea comod sa tratezi ranile, sa ii dai mancarea preferata si sa gasesti locul preferat de mangaiat in cazul care nu merge ti-as recomanda sa ii faci un prieten(motan) cu care sa se inteleaga. Urmeazami sfaturile daca vrei.